Järelmaks

Inbanki järelmaks

 

Ostusumma 100-3000 eurot

Sissemakse alates 0 eurot

Periood 12-48 kuud

Intress 15,9% aastas ostusummalt

Lepingutasu 19.00 eurot

Taotleja vanus 21-70 aastat

 

Taotleja netosissetulek vähemalt 240 eurot kuus ning eelnev krediidikäitumine korrektne

 

Kliendi netosissetulek peab olema vähemalt 240 eurot kuus ning eelnev krediidikäitumine korrektne www.inbank.ee.

 

Klient on teadlik ja nõustub, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse tema sooviavalduses toodud andmed Inbank AS-ile (registrikood 12001988).

 

Klient kinnitab, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad tema finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad.

 

Klient on teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS tema sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal temaga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda.

 

Klient volitab AS-i Inbank teenuse osutamise analüüsi teostamise eesmärgil nõudma ja saama tema kohta täiendavaid andmeid kolmandatelt isikutelt.

 

Klient on teadlik, et AS Inbank võib teha talle krediidi väljastamiseks automaatse otsuse tema poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohases andmekogudes oleva andmete põhjal ning tal on tehtava otsuse kohta võimalik esitada vastuväide oma õigustatud huvi kaitseks.

 

Klient annab AS-ile Inbank nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks vastavalt AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetele, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.

 

Klient nõustub, et krediidiotsuse tegemiseks päritakse tema ning tema varasemate taotluste ja lepingutega seotud andmeid AS Inbank konsolideerimisgrupi – ja/või sidusettevõtetelt (nimekiri kättesaadav veebilehel www.inbank.ee ) ning nimetatud ettevõtted edastavad andmed AS-ile Inbank vastutustundliku laenamise põhimõtte täitmise eesmärgil.

 

Järelmaksu krediidi kulukuse määr on 31,96% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 500 EUR, krediidisumma 500 EUR, sissemakse 0 EUR, lepinguperiood 48 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 15,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 19 EUR. Igakuine osamakse 17,26 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 827,89 EUR. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteeri Inbank AS-i töötaja või muu asjatundjaga.

 

 

Telia järelmaks

Telia järelmaks

Teenuse pakkujaks on Telia Eesti AS (reg.kood 10234957) aadress Mustamäe tee 3, 10616 Tallinn.

 

 

Telia järelmaksuga saad osta nii Euronicsi kauplustest ja e-poest.

• Järelmaksu perioodi valid ise (12 kuud kuni 48 kuud).

• Intressimäär on kuni 21,9% ja lepingutasu alates 9,90€ (alates summast 150€ on lepingutasu 15,90 €).

• Lepingu sõlmimiseks pead olema 18-75 aastat vana.

• Välismaalased peavad omama pikaajalist/alalist elamisluba järelmaksu perioodi lõpuni.

 

Järelmaksu taotlemine

1. Vali sobiv kaup ja lisa see ostukorvi, miinimum ostusumma 75 €.

2. Vajuta nuppu „Ostan Telia järelmaksuga“.

3. Sisesta aadress või kauplus, kust soovid kauba kätte saada.

4. Autoriseeri ennast Telia e-keskkonnas. Kui sa ei ole Telia klient, siis pakutakse sulle võimalust kliendiks registreeruda.

5. Kui sinu suhtes on finantseerimise otsus positiivne, vali lepingu tingimused ja paranda vajadusel kontaktandmed.

6. Vajuta nuppu „Edasi lepingu sõlmimisse“.

7. Tutvu lepinguga ja aktsepteeri leping vajutades nuppu  „Allkirjasta leping“.  Järelmaksuleping on sellega sõlmitud.

8. Sõlmitud leping saadetakse sinu poolt määratud e-posti aadressile.

9. Sind suunatakse tagasi Euronicsi e-poodi.

 

Miks eelistada Telia järelmaksu?

Taotlusele anname vastuse koheselt. Sa ei pea olema eelnevalt Telia klient, samuti ei ole tähtis, millise panga teenuseid sa kasutad. Järelmaksu tasumine toimub annuiteetgraafiku alusel, st kogu perioodi jooksul on üks fikseeritud kuumakse. Telia on järelmaksu pakkujana usaldusväärne ja pikaajalise kogemusega. 

Arveldamine: lepingutasu ja esimese järelmaksu makse saadame sulle Telia arvega. Kui oled juba Telia klient, siis samal arvel näed ka oma teenuste kuutasusid. Mugavaks arveldamiseks soovitame sõlmida otsekorralduslepingu sulle sobivas pangas.

 Lepingu lõpetamisega ei kaasne lisakulutusi: järelmaksu ennetähtaegse lõpetamisega ei kaasne mingeid lisakulutusi, piisab, kui esitada kirjalik avaldus Teliale. Ennetähtaegsel lõpetamisel lisatakse järelmaksu jääk sinu järgmisele Telia kuuarvele.

Kaubaga seotud küsimuste korral (garantiijuhtumid, vigane kaup, jne) pöördu otse kauba müüja poole. Tule lähimasse Euronicsi kauplusesse või helista infotelefonile nr 651 2222. Järelmaksuga seotud küsimuste korral pöördu Telia klienditeeninduse poole tel nr 123.

Krediidi kulukuse määr on 26,5% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 15,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,04 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 263.14 € ja lepingutasu 15,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Valge 16, 19095, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.

 

Liisi järelmaks

Liisi järelmaksu üldtingimused

Liisi järelmaksuga saate soetada digideli.ee poolt müüdavaid kaupu. Järelmaksu pakkujaks (laenuandjaks) on OÜ Koduliising.

Saate ise valida sobiva sissemaksu suuruse ja lepinguperioodi. Pärast esimese sissemakse tasumist ning allkirjastatud lepingute tagastamist, antakse Teie tellimus töösse.

Liisi järelmaksu tingimused:

Liisi järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis elavad kehtiva elamisloaga inimesed

Lepingu kestus 3 kuni 48 kuud

Sissemakse alates 0 eurot.

Järelmaks alates ostusummast 65 eurot

Kuutasu alates 7 eurot

Kauba kallinemine aastas 22%

Lepingutasu 19 eurot (jagatud kuu osamaksetele).

Võimalus valida maksepuhkust 4 kuud (valik tuleb teha taotluse tegemisel)

Liisi eelised:

Liisi järelmaksu võivad taotleda kõikide pankade kliendid

Taotlemise protsess on lihtne

Lepingu sõlmimiseks ei ole vaja kohale tulla

Kuidas taotleda Liisi järelmaksu?

Järelmaksu taotlemisekslisage kaubad ostukorvi ja valige makseviisidest "Järelmaks". Seejärel tätke taotluseks vajalikud väljad.

Positiivse vastuse korral koostame  laenulepingu ja saadame  Teile digitaalseks allkirjastamiseks või allkirjastamiseks posti teel. Digitaalse allkirjastamise kohta loe siit

Allkirjastatud lepingu ühe eksemplari palume saata aadressile  Shoppa OÜ Värvi 5, Tallinn, 10621. Teine eksemplar jääb Teile

Koos lepinguga postitage ka oma isikut tõendava dokumendi koopia, kuhu kirjutage oma käega KOOPIA ÕIGE ning allkirjastage

Esimene sissemakse ja lepingutasu tuleb tasuda Shoppa OÜ arveldusarvele. Arveldusarvete nimekiri leiate siit: Shoppa.ee arvelduskontod

Pärast allkirjastatud lepingu meile tagastamist ning sissemakse laekumist Shoppa OÜ kontole loetakse Teie leping jõustunuks

Krediidi kulukuse määr lähtuvalt Koduliising OÜ järelmaksu tingimustest (Näide):

Teenusepakkujaks on Koduliising OÜ. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 39,40 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 419 €, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud interssimäär 20 % laenusummalt aastas, krediidisumma 419 €, maksete kogusumma 499,32 eurot ja tagasimaksete summa 499,32 eurot

 

Tähelepanu! Järelmaksulepingu allkirjastamisel posti teel on kohustuslik sissemaks min 5% tellimuse summast , sissemakse peab olema tehtud taotleja isiklikult panga arveldusarvelt!