Järelmaks

DigiDeli pakub võimalust tasuda kaupade eest järelmaksuga
 
DigiDeli.ee (24 tundi OÜ) pakub koostöös Bigbank järelmaksuga (Bigbank AS) oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena! Selliselt toimides ei pea kogu summat korraga välja käima, igakuine maksekoormus on võimalik hajutada pikema perioodi peale ning taskukohased on ka kallimad tooted. 
 
Bigbank järelmaksu tingimused on:
summa vahemik 125€ – 10 000€
järelmaksu periood 3 – 60 kuud
sissemakse vahemik 0% – 70%
lepingutasu 18,50€
intress 10,9% või 17,9%
 
Intresse arvestatakse algsummalt, kliendil on võimalik järelmaksuleping lõpetada endale sobival ajal võttes eelnevalt ühendust Bigbank järelmaksu klienditeenindusega.
 
Järelmaksu vormistamiseks on vajalik isikut tõendav dokument, milleks sobib Eesti Vabariigi pass, ID-kaart, Elamisloakaart, Eesti Vabariigi välismaalase pass, välisriigi pass või meremehe pass. Kliendid peavad vajadusel esitama lisaks enda viimase nelja kuu digitaalselt kinnitatud kontoväljavõtte. Vastus taotlusele antakse 15 minuti jooksul, positiivse vastuse korral sõlmitakse kohapeal järelmaksu ostu-müügileping.
 
Soovitame lepingu allkirjastamise järel sõlmida püsikorralduslepingu igakuiste maksete tasumiseks Bigbank AS-i arveldusarvele. Nii ei ole muret maksepäevade meelespidamisega – püsikorraldusega lähevad vajalikud summad õigel kuupäeval automaatselt arvelduskontolt maha.
 
Teenust pakub Bigbank AS. Tutvu teenuse tingimustega kaupmehe klienditeenindaja juures, vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.
 
Iga konkreetse lepingu aastane krediidi kulukuse määr sõltub järelmaksu tingimustest konkreetse partneri juures: näiteks järelmaks summaga 500 €, intressiga 10,9%, 36 kuuks on krediidi kulukuse määr aastas 24,63%. Lepingutasu 18,50€. Määr on arvestatud eeldusel, et põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena.
 
Järelmaks: kuidas teha nii, et kõik läheks õigesti?
 
Kui külmkapp ei tööta enam korralikult, aknad ei pea tuult või tolmuimeja on oma aja ära elanud, saab uue ja parema osta järelmaksuga. Järelmaks on pangateenus, millega saab katta kõiki suuremaid kulutusi, alates kodumasinatest kuni pisema remondini välja. 
 
Laenamine on loomulik ja igati tunnustatud viis oma elukvaliteedi parandamiseks, oluline on, et laenuandja oleks usaldusväärne ja laenuvõtja saaks aru, kuidas arvutatakse intressi ning millised on tagasimaksmise võimalused.
 
Räägime kõigest lähemalt!
 
Kes ja kuidas saab järelmaksu taotleda?
 
Bigbank järelmaksu saavad taotleda kõik, kelle netosissetulek töötasu või pensioni näol on vähemalt 130 eurot kuus ja kelle vanus lepingu lõppedes on alla 73 eluaasta. Kuna sissetulekuna arvestatakse ka igakuist riiklikku pensioni, on ka paljudel seenioriikka jõudnud klientidel võimalus järelmaksu taotleda. Taotlemine ise on väga lihtne: koos müüjaga saab kaupluses täita taotluse, mis edastatakse panka. Umbes 15 minuti jooksul saabub pangast vastus, kas taotlus on rahuldatud või tagasi lükatud. Kliendile on see eriti mugav, sest tema ei pea tegema muud, kui valima välja sobiva toote, esitama taotluse ning pärast lepingu sõlmimist saabki juba uue kaubaga koju minna, ilma et peaks pangakontorit külastama.
 
Missugused on järelmaksu tingimused?
 
Järelmaksuga on võimalik finantseerida sisseoste vahemikus 125 kuni 10 000 euroni, tagasimakse tähtaeg võib olla 6 kuust kuni 5 aastani. Samuti võib ostu sooritades teha esmase sissemakse, kuid see ei ole enamasti kohustuslik. Klient otsustab, kas ta soovib lühemat maksetähtaega ja suuremaid kuumakseid või võimalikult väikseid kuumakseid pikema maksetähtaja jooksul. Kindlasti tuleb koos kaupluse müüjaga vaadata, milline lahendus on kliendile kõige mugavam. Tähtis on, et klient teaks, kui palju ta on valmis iga kuu järelmaksu tagasimakseks kulutama.
 
Kuidas intressi arvutatakse?
 
Järelmaksu pakkuvad ettevõtted arvutavad intressi kas laenujäägilt või laenusummalt. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tuleks kaupluse klienditeenindajalt kindlasti küsida, kes laenu annab ja millist intressiarvutusmeetodit kasutatakse. Oluline on veenduda finantsasutuse usaldusvääruses ja mõista intressiarvutusmeetodit.